Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Flick Kick Football Legends: Jedna z najzabawniejszych gier piłkarskich już na "mobilkach"

Reklama

Jeżeli macie dość realistycznych symulatorów piłki nożnej na urządzeniach mobilnych, Flick Kick Football jest świetną alternatywą. Najnowsza gra autorstwa PikPok Games dostępna jest juz na iOS i Androidzie.

Flick Kick Football Legends to zręcznościówka, w której wszystko, co zawodnicy robią na boisku, sprowadzono do najprostszej i najwygodniejszej na mobilkach czynności: przeciągania palcem po ekranie. Przejmowanie piłki, podawanie jej, strzelanie do bramki - we Flick Kick Football Legends wszystko to przebiega tak banalnie, jak tylko się da.

Ale, choć przy okazji grę napakowano masą przystępnego humoru - zawodnicy to umięśnione (i przeważnie wąsate) karykatury piłkarzy, a cała oprawa graficzna utrzymana jest w komiksowym stylu - Flick Kick potrafi przy okazji zaskoczyć tym, jak bardzo jest skomplikowane. Nie dość, że drużynę możemy rozwijać, a zawodnicy posiadają wpływające na rozgrywkę umiejętności, to z czasem gra okazuje się wymagać nieco myśli strategicznej...

Flick Kick Football Legends dostępne jest na Androidzie i iOS całkowicie bezpłatnie , co oczywiście oznacza natłok mikropłatności. Jeżeli gra wam się spodoba, możecie ją jednak potraktować jako demonstrację studia PikPok, które specjalizuje się w tego typu pseudo-symulatorach. Gracze, którym mikropłatności we Flick Kick Football Legends będą przeszkadzać, mogą więc spróbować płatnych gier tego samego dewelopera (przede wszystkim "Flick Kick Football", bez "Legends").

Flick Kick Football Legends - pobierz z App Store

Flick Kick Football Legends - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje