Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Five Nights at Freedy’s 4: The Final Chapter zapowiedziane

Reklama

Ostatnia odsłona niezależnego horroru nadchodzi.

Scott Cawthon nie próżnuje. W ciągu niespełna roku (poczynając od sierpnia) wydał trzy odsłony Five at Freedy’s – cyklu survival horroru, który w krótkim czasie zdobył sporą popularność. A już pracuje nad czwartą częścią, która ujrzy światło dzienne w październiku.

Ta nosić będzie podtytuł The Final Chapter i zgodnie z nazwą będzie zwieńczeniem serii. Szczegółów na razie brak, ale można się spodziewać, że podstawowe mechanizmy rozgrywki nie ulegną większym zmianom.

Zadaniem graczy będzie więc najprawdopodobniej przetrwanie pięciu nocy w określonym budynku, starając się powstrzymać grasujące na jego terenie roboty w formie zwierząt. Użytkownicy będą mieli przy tym do dyspozycji system bezpieczeństwa pozwalający monitorować sytuację za pomocą kamer oraz blokować zdalnie różnego rodzaju drzwi i przejścia.

Fabuła okryta jest na chwilę obecną aurą tajemnicy. Five Nights at Freedy’s 4: The Final Chapter ma ukazać się 31 października, a więc w samo Halloween. Platformy docelowe nie są na razie znane, ale najprawdopodobniej produkcja pojawi się na PC, iOS oraz urządzeniach z Androidem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje