Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Five Nights at Freddy's 3 nareszcie dostępne na Androidzie

Reklama

Wciąż nie wiadomo, kiedy pojawi się wersja na iOS.

Kilka dni temu Five Nights at Freddy's 3 zadebiutowało na  PC, wciąż nie wiadomo było jednak, kiedy trafi na platformy mobilne. Produkcja pojawiła się jednak na urządzeniach działających pod kontrolą Androida.

Gra jest trzecią częścią niezależnej serii horrorów, która powstała zaledwie w ubiegłym roku. W dwóch pierwszych odsłonach cyklu gracz wciela się w strażnika ochrony, który musi przetrwać pięć nocy w pewnej pizzerii. Problem tylko w tym, że jej atrakcją są groźne roboty w formie zwierząt.

Akcja tytułu osadzona jest w 30 lat po historii przedstawionej w "dwójce", kiedy to pamięć o tamtejszych wydarzeniach zatarła się na tyle, że stały się one legendą. Którą ktoś postanawia wskrzesić - z sukcesem, bo okazuje się, że istnieje jeden działający egzemplarz zwierzęcego robota.

Gracz ponownie wciela się w ochroniarza, który musi przetrwać pięć tytułowych nocy. Co prawda, tym razem musi poradzić sobie tylko z jednym przeciwnikiem, ale nie oznacza to, że zadanie jest prostsze - jedyną bronią użytkowników jest system bezpieczeństwa, za pomocą którego można śledzić, co dzieje się z cyborgiem. A także nim w sposób pośredni kierować, blokując drzwi czy zwabiając sygnałami dźwiękowymi, dzięki czemu można nie dopuścić robota do głównego bohatera.

Five Nights at Freddy's 3 dostępne jest w cyfrowym sklepu Google Play, w którym gra kosztuje 13,99 zł. Nie wiadomo, kiedy produkcja zawita na iOS, aczkolwiek najprawdopodobniej powinno to nastąpić w najbliższym czasie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje