Reklama

Final Fantasy Record Keeper dostępne w Japonii

Możemy wkrótce spodziewać się mnóstwa gameplayów z tej produkcji.

Square Enix wydaje się ostatnio produkować więcej gier mobilnych niż zwykle. Jak zawsze sporo z nich nosi dumnie „Final Fantasy” w tytule, ku zgrzytom zębów większości oldskulowych fanów serii, ale i ku uciesze graczy, którzy stawiają właśnie na mobilne granie.

O Final Fantasy Record Keeper już wspominaliśmy, jednak teraz gra jest jeszcze bliższa niż kiedykolwiek, jako że ukazała się na iOS w Japonii. Oznacza to przede wszystkim, że przejdzie pierwsze testy i dowiemy się, czy w ogóle warto się nią dalej interesować, a także na dniach niechybnie YouTube zalany zostanie sporymi dawkami materiałów wideo z zapisem rozgrywki.

Reklama

Wiemy oczywiście, o co mniej więcej w grze chodzi, dlatego też jest taka interesująca – możemy w niej kompletować drużyny złożone z postaci z różnych „Fajnali” – a w wielu przypadkach raczej ich miniaturowych, sprite’owych wersji – i odgrywać kolejne, „historyczne” walki.

Tak jest przynajmniej w teorii, a jak okaże się być w praktyce – zobaczymy w najbliższym czasie. Damy też znać, jak już będziemy wiedzieć, kiedy gra pojawi się na zachodzie.

Final Fantasy Record Keeper - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje