Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Filozofia Miłości: Pierwsza polska aplikacja Visual Novel na Androida

Reklama

Gry w niezwykle popularnym w Japonii gatunku Visual Novel, będące połączenie wirtualnej i interaktywnej powieści graficznej, nie były do tej pory wydawane w języku polskim.

Zmienia to nowa aplikacji Mobinet Games – Filozofia Miłości, będąca pierwszą polską Visual Novel wydaną na system Android. Filozofia Miłości to pierwsza polska gra tego typu, oferującą nieskomplikowaną mechanikę rozgrywki, a jednocześnie bardzo ciekawą i kilkuwątkową fabułę.

Gracz wciela się w rolę studenta filozofii który przyjechał na studia. To opowieść kształtowana przez gracza dokonującego wyborów mających zaważyć na jego życiu, a nawet miłosnych związkach. Unikatowa forma prezentacji ma zachęcać graczy nie tylko do przeżywania przygód bohatera, ale także do zapoznania się z antyczną filozofią i ważnymi prądami filozoficznymi. Grupą docelową dla tego tytułu są młode kobiety.

Według zapewnień producenta Filozofia Miłości oferuje m.in.:

- intrygującą historię osadzoną w polskim środowisku,

- pełną polską wersję językową i historię toczącą się w Polsce,

- nastrojowy i oryginalny soundtrack,

- edukacyjną, ale nienachalną dawkę filozofii,

- 2 główne i 2 poboczne zakończenia,

Gra zoptymalizowana jest na telefony i tablety z systemem Android w wersji 2.0 oraz dostępna jest w serwisie Google Play pod niniejszym adresem: pobierz grę (Google Play)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama