Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

FIFA 16 z datą premiery

Reklama

Na razie gra dostępna jest w testowej wersji.

Nie jest to wielkim zaskoczeniem. Podobnie jak w latach poprzednich, tak i w tym roku kolejna FIFA doczeka się mobilnego wydania. Właśnie ujawniono jej konkretną datę premiery.

Podstawowe mechanizmy nie ulegną oczywiście zmianie. Gracze ponownie przejmą kontrolę nad jednym z zespołów piłkarskich, które poprowadzą do sukcesu na boisku. Tak jak zwykle, można rozegrać karierę dobierając skład poprzez przeprowadzanie transferów, sprzedając niepotrzebnych i kupując nowych zawodników.

W produkcji znalazł się ponoć nowy silnik, dzięki któremu poprawiono sztuczną inteligencję oraz animacje poszczególnych piłkarzy. Do tego dochodzi zmodyfikowane sterowanie umożliwiające zabawę za pomocą gestów lub wirtualnych przycisków. Nie zabraknie też wielu licencjonowanych kopaczy i zespołów.

Przedstawiciele EA Sports poinformowali, że mobilna FIFA 16 ukaże się 22 września. Deweloperzy wypuścili już jednak testową wersję gry, ale jest ona dostępna tylko w kanadyjskim AppStorze. Na iOS tytuł kompatybilny będzie tylko z z co najmniej iPhonem 5S, iPadem Air oraz iPadem mini 2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje