Reklama

FIFA 15 Ultimate Team już jest!

Za darmo na Androida, iOS i Windows Phone.

Szczęśliwy dzień dla fanów piłki kopanej! Do sklepów trzech wiodących platform mobilnych – Androida, iOS i Windows Phone – trafiła właśnie FIFA 15 Ultimate Team. Gra dostępna jest zupełnie za darmo, a z relacji ludzi, którzy mieli już okazję przetestować ją podczas zeszłotygodniowego softlaunchu, wynika, że jest naprawdę dobrze.

Często wspominane jest sterowanie, usprawnione względem poprzednich odsłon, a także lepsza grafika i bardziej intuicyjny interfejs. No i coś, czego zabraknąć nie mogło – system kart. W grze znajdziecie szereg różnych trybów, zależnie od upodobań i tego, ile macie czasu – to istotne na platformach przenośnych, jako że często gramy na nich w przerwie, pomiędzy i przy okazji.

Reklama

Nie musicie jednak wierzyć nikomu na słowo, bo – tak jak wspomniałem – można pobrać grę już teraz, nieodpłatnie. A tymczasem, zanim zakończy się instalacja, możecie zobaczyć sobie jak wygląda FIFA 15 Ultimate Team na kilkunastominutowym gameplayu, który znajdziecie poniżej. Tylko pomalujcie policzki na biało-czerwono!

FIFA 15 Ultimate Team - pobierz z App Store

FIFA 15 Ultimate Team - pobierz z Google Play

FIFA 15 Ultimate Team - pobierz dla Windows Phone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje