Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Felis zmierza na smartfony i tablety

2273472 2273472

Reklama

Ratowanie kotów.

Urugwajski projektant znany w internecie jako dogzerx2 zaprezentował swoją debiutancką produkcję. Jest nią Felis – platformówka powstającą z myślą o urządzeniach mobilnych, która tworzona jest w oparciu o silnik Unity.

W inspirowanej Raymanem grze użytkownicy wcielą się w jegomościa, którego zadaniem jest… ratowanie kotów. Przemierzając kolejne poziomy wyzwala zamknięte w klatkach czworonogi i prowadzi je do wyjścia.

Na poszczególnych etapach na bohatera czyhać będą różnorodne pułapki oraz przeciwnicy pokroju agresywnych niedźwiedzi. W walce z tymi ostatnimi protagonista skorzysta z porozrzucanych na mapach power-upów pozwalających użyć określonych umiejętności. Trzeba będzie oczywiście ochronić przed zagrożeniami podopieczne koty.

Prace nad Felis trwają od dwóch lat i produkcja znajduje się już prawie na ukończeniu. Jej data premiery nadal nie jest jednak znana, ale tytuł ma ukazać się na urządzeniach działających pod kontrolą iOS. Na razie nie wiadomo czy kiedykolwiek pojawi się na Androidzie.

A poniżej znajdziecie najnowszy trailer gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje