Farming Simulator 16 już dostępne

Uprawa roli na smartfonach i tabletach.

Popularne na komputerach osobistych, a także na konsolach Farming Simulator zawitało na urządzenia mobilne. Właśnie pojawiła się na nich kolejna odsłona znanego cyklu, która oznaczona jest numerkiem 16.

Zgodnie z tytułem, poszczególne części serii są symulatorami farmy, które pozwalają graczom wcielić się w rolnika. Nie inaczej jest i tym razem - do zadań użytkowników należy zarządzanie posiadanym gospodarstwem. Zabawa sprowadza się więc do uprawy roli i hodowli zwierząt.

Twórcy do dyspozycji graczy oddali pięć rożnych roślin, które można sadzić, pielęgnować, zbierać, a następnie sprzedawać. A gdyby pojawił się problem z ogarnieciem wszystkich obowiązków, można zatrudnić do pomocy ludzi sterowanych przez sztuczną inteligencję. Developerzy przygotowali też tryb multiplayer pozwalający prowadzić farmę we współpracy ze znajomymi.

Reklama

Farming Simulator 16 można nabyć za pośrednictwem cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. Produkcja nie należy jednak do tanich, przynajmniej jak na standardy platform mobilnych – we wspomnianych usługach wyceniona została bowiem na 4,99 euro i 23,89 zł.

Farming Simulator 16 - pobierz grę z App Store

Farming Simulator 16 - pobierz grę z Google Play

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy