Exos Saga już dostępne

MMO od jednego z twórców Ragnaroka Online.

Azjatyckie sieciówki już dawno temu swobodnie rozgościły się na PC, na których cieszą się ogromną popularnością. Choć nie zawsze na Zachodzie, bo nie wszystkim grom udaje się trafić w gusta amerykańskich i europejskich graczy, i to nawet po pewnym liftingu. Teraz twórcy tego typu produkcji postanowili przypuścić szturm na urządzenia mobilne, czego owocem jest Exos Saga autorstwa koreańskiego studia Eyedefinity Mobile.

Akcja tego MMO osadzona jest na tytułowym, fikcyjnym kontynencie Exos. Dla jego mieszkańców nastały trudne czasy - ich władca, imperator Theodore, został bowiem zamordowany. Mało tego - tajemniczy zabójca skradł także odgrywający istotną rolę miecz Axisturk. Gracz wciela się w jednego z członków straży królewskiej, który wyrusza na poszukiwanie mordercy. Pomagać mu będzie drużyna złożona z bohaterów rekrutowanych w czasie zabawy.

Reklama

Tych w produkcji znalazło się w sumie ponad 150. Każda z postaci dysponuje unikalnymi dla siebie zdolnościami, które można rozwijać. Wyposażyć je można też w zróżnicowany sprzęt, dzięki czemu można dostosować zespół do własnych potrzeb.

Oczywiście jak na MMO przystało, istotnym elementem gry jest rozgrywka z innymi użytkownikami. Można z nimi wspólnie wykonywać przygotowane przez twórców zadania, ale i toczyć pojedynki w trybie PvP. Co ciekawe, dostępny jest on też w wariancie drużynowym. Warto wspomnieć, że w projekt zaangażowany była firma SR and Simbaru odpowiedzialna za warstwę graficzną słynnego Ragnaroka Online. Jak nietrudno się domyślić, w produkcji studia Eyedefinity Mobile również zajęli się oprawą wizualną.

Podobne jak w przypadku wielu innych azjatyckich MMO, Exos Saga opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale trzeba się liczyć z mikropłatnościami. Sieciówkę pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu Google Play. W planach jest też wersja na iUrządzenia, ale nie wiadomo, kiedy się ona ukaże. Poniżej znajdziecie najnowszy trailer gry opublikowany z okazji jej premiery.

Exos Saga - pobierz z Google Play

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy