Evolve: Hunters Quest debiutuje na smartfonach i tabletach

Aplikacja towarzysząca w formie gry w dopasowywanie klejnotów.

Evolve to nowa gra studia Turtle Rock, która ma w tym miesiącu ukazać się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Produkcja nastawiona jest na pojedynki sieciowe, w których czteroosobowa drużyna łowców stawia czoła kierowanemu przez żywą osobę potworowi. Na iOS i Androidzie pojawiła się aplikacja towarzysząca, która pozwala odblokować dodatkową zawartość w nadchodzącym tytule.

Evolve: Hunters Quest jest tak naprawdę zupełnie osobną grą będącą wariacją na temat popularnych „kulek”. Podobnie jak na przykład w Puzzle Quest, zadaniem graczy jest dopasowywanie odznak w różnych kształtach, dzięki czemu kierowana przez nich postać zadaje określone obrażenia swojemu oponentowi. Produkcja oferuje ponad sto rozmaitych poziomów, których wykonywanie pozwala odblokować bonusy do wykorzystania w Evolve.

Reklama

Tytuł dostępny jest za darmo dla posiadaczy iOS i Androida. Grę można pobrać bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. Warto przy tym przypomnieć, że premiera komputerowego i konsolowego Evolve zaplanowana jest na 10 lutego.

Poniżej znajdziecie natomiast zwiastun Evolve: Hunters Quest.

Evolve: Hunters Quest - pobierz z App Store

Evolve: Hunters Quest - pobierz z Google Play

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy