Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Eternity Warriors 4 już dostępne

Reklama

Czwarta odsłona znanego mobilnego hack’n’slasha.

Studio Glu Mobile to nie tylko gry z hollywoodzkimi celebrytami pokroju Kim Kardashian. Jedną z flagowych serii zespołu (pracującego obecnie nad James Bond: World of Espionage) jest Eternity Warriors. Na urządzeniach mobilnych pojawiła się właśnie jej czwarta część.

Podobnie jak wcześniejsze odsłony cyklu, produkcja jest hack’n’slashem, w którym głównym zadaniem graczy jest sieczenie i krojenie napotykanych (zazwyczaj w hurtowych ilościach) przeciwników. Twórcy oddali do dyspozycji użytkowników trzy rodzaje postaci – walczącego na bliski dystans wojownika, zręcznego zabójcę oraz posługującego się zaklęciami maga.

Zgodnie ze standardami gatunkowymi, prowadzonych bohaterów można w trakcie rozgrywki rozwijać, odblokowując ich kolejne umiejętności. Do tego dochodzi masa sprzętu, który można zgromadzić zamieniając wrogów na kotlety mielone.

Eternity Warriors 4 oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale trzeba się liczyć z mikropłatnościami. Tytuł pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play.

Eternity Warriors 4 - pobierz grę z App Store

Eternity Warriors 4 - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje