Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Elsword: Evolution doczekało się wydania mobilnego

Reklama

MMO utrzymane w stylu anime.

Kilka dni temu na smartfonach i tabletach zadebiutowała Elsword: Evolution. To opracowana przez południowokoreańskie studio KOG gra MMO, która w 2007 roku ukazała się na komputerach osobistych.

Akcja produkcji osadzona jest w fikcyjnym świecie Elios. Tak jak w wielu innych tego typu tytułach, gracze wcielają się w wykreowanego przez siebie bohatera. Do wyboru są na razie tylko trzy klasy postaci, ale twórcy obiecują, że z czasem dodadzą kolejnych sześć.

Gra oferuje dwa podstawowe tryby rozgrywki – PvE oraz PvP. Pierwszy skoncentrowany jest na wykonywaniu zaprojektowanych przez autorów zadań i walce z napotykanymi potworami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję. W drugim użytkownicy mogą zmierzyć się ze sobą. Nie zabrakło też możliwości stworzenia własnego klanu lub dołączenia do już istniejącego.

W trakcie zabawy można wezwać na pole walki zwierzęcego towarzysza. Oczywiście jak na MMO przystało, gracze mogą rozwijać kierowaną przez siebie postać, odblokowując kolejne zdolności i umiejętności. Ciekawostką jest system, pozwalający wejść w związek z innym użytkownikiem.

Największa zmiana względem wersji PC zaszła w sterowaniu, które dostosowano do ekranów dotykowych. To oznacza, że można grać wykonując palcami gesty na wyświetlaczu smartfonu lub tabletu.

Tak jak w przypadku wydania komputerowego, mobilne Elsword: Evolution opiera się na modelu F2P. Rozgrywka jest więc darmowa, aczkolwiek w grze znalazły się opcjonalne mikropłatności. Produkcję pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów iOS oraz Android. Na deser – jeden ze zwiastunów tytułu.

Elsword: Evolution - pobierz grę z App Store

Elsword: Evolution - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje