Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dzieciom w wieku lat 5 lub młodszym instaluj LEGO DUPLO Train

Głównie dlatego, że jest to jeden z najbezpieczniejszych tytułów, jakie możecie pociechom instalować - LEGO DUPLO Train to gra darmowa, ale nie zawierająca żadnych mikropłatności.

Jeżeli interesuje was rynek gier dla dzieci, to na pewno dawno już zauważyliście, jak trudno jest znaleźć gry odpowiednie i odpowiednio bezpieczne. Reklamy, odnośniki do zewnętrznych stron i - co najgorsze - mikropłatności, to zmora każdego rodzica, bo mało który małolatek nie kliknie niechcący w tego typu przeszkadzajki.

LEGO potrafi jednak tworzyć takie gry jak należy i tytuł promujący pociągową serię klocków DUPLO można śmiało instalować. Produkcja łączy standardową dla LEGO rozgrywkę, czyli składanie budowanie przeróżnych konstrukcji, z czymś na rodzaj "dziecięcego symulatora pociągów" - ładowaniem wagonów, tankowaniem maszyn, prowadzeniem pociągów bezpiecznie do celu.

Brak mikrotransakcji i innych pułapek można wytłumaczyć faktem, że gra sama w sobie jest reklamą serii zabawek. Każdy gracz niejednokrotnie się już jednak przekonał, że reklama rzadko kiedy twórcom wystarcza i bardzo chętnie do gier promocyjnych dorzucają niesamowicie nachalną, płatną zawartość. LEGO DUPLO Train jest więc, ku zaskoczeniu, dostępne za darmo w pełnym darmowości znaczeniu. Od ponad miesiąca grę pobierać mogli użytkownicy iOS, a od teraz również ci z Androidem - 2.3.3 lub nowszym.

LEGO DUPLO Train - pobierz za darmo z App Store

LEGO DUPLO Train - pobierz za darmo z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje