Reklama

Dzieciom w wieku lat 5 lub młodszym instaluj LEGO DUPLO Train

Głównie dlatego, że jest to jeden z najbezpieczniejszych tytułów, jakie możecie pociechom instalować - LEGO DUPLO Train to gra darmowa, ale nie zawierająca żadnych mikropłatności.

Reklama

Jeżeli interesuje was rynek gier dla dzieci, to na pewno dawno już zauważyliście, jak trudno jest znaleźć gry odpowiednie i odpowiednio bezpieczne. Reklamy, odnośniki do zewnętrznych stron i - co najgorsze - mikropłatności, to zmora każdego rodzica, bo mało który małolatek nie kliknie niechcący w tego typu przeszkadzajki.

LEGO potrafi jednak tworzyć takie gry jak należy i tytuł promujący pociągową serię klocków DUPLO można śmiało instalować. Produkcja łączy standardową dla LEGO rozgrywkę, czyli składanie budowanie przeróżnych konstrukcji, z czymś na rodzaj "dziecięcego symulatora pociągów" - ładowaniem wagonów, tankowaniem maszyn, prowadzeniem pociągów bezpiecznie do celu.

Brak mikrotransakcji i innych pułapek można wytłumaczyć faktem, że gra sama w sobie jest reklamą serii zabawek. Każdy gracz niejednokrotnie się już jednak przekonał, że reklama rzadko kiedy twórcom wystarcza i bardzo chętnie do gier promocyjnych dorzucają niesamowicie nachalną, płatną zawartość. LEGO DUPLO Train jest więc, ku zaskoczeniu, dostępne za darmo w pełnym darmowości znaczeniu. Od ponad miesiąca grę pobierać mogli użytkownicy iOS, a od teraz również ci z Androidem - 2.3.3 lub nowszym.

LEGO DUPLO Train - pobierz za darmo z App Store

LEGO DUPLO Train - pobierz za darmo z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje