Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dynasty Warriors Blast zmierza na Androida i iOS

2271845 2271845

Reklama

Dynasty Warriors na telefonach?! Kto by przypuszczał?

Nie sądziłem, że kiedyś doczekamy dnia, w którym napisać będę mógł zdanie: seria Dynasty Warriors pojawi się na naszych smartfonach i tabletach. Ale to prawda – popularna seria hack'n'slashowych beat'em-upów przeniesiona zostanie na małe ekrany naszych urządzeń osobistych, byśmy również poza domem mogli siać postrach wśród przerażonych, sparaliżowanych armii. Nie jest to pierwszy przypadek gry spod marki Warriors na platformie przenośnej – na 3DS-ie dostępne jest chociażby bardzo udane Samurai Warriors: Chronicles, a oprócz tego seria pojawiała się już na GBA, DS-ie, PSP i PS Vita.

Wszystkie te urządzenia łączy jednak obecność przycisków. I właśnie ich brak każe mi się zastanawiać... jak właściwie grać w Dynasty Warriors bez fizycznych "guzików"? Liczę jednak na to, że twórcy wymyślą coś wygodnego. Skoro Monster Hunter może funkcjonować na iOS i ludzie jakoś w niego grają, to wszystko jest możliwe.

Dynasty Warriors Blast oparte będzie na Dynasty Warriors 7 i, jak zwykle, polegać będzie na toczeniu bitew, w których celnymi ciosami kosić będziemy dziesiątki przeciwników naraz. Czysta przyjemność. Wygląda na to, że nad konwersją pracuje samo Omega Force, a nie zewnętrzny developer. Szczegółów dotyczących premiery nie podano.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje