Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dungelot: Shattered Lands zapowiedziane

Reklama

Trzecia część cyklu znanego mobilnego dungeon crawlera nadchodzi.

Dungelot to zapoczątkowana w 2013 roku seria mobilnych dungeon crawlerów powstających w studiu Pixeye. Odpowiedzialna za ich wydanie firma Red Winter Software zapowiedziałą jej trzecią część.

Cykl wyróżniają dosyć proste zasady rozgrywki. Zabawa polega na eksploracji składających się z kilku poziomów podziemi. Poszczególne piętra podzielone są na pola (pięć w poziomie i sześć w pionie), a każde z nich skrywa jakiś sekret. Po wejściu na nie (co sprowadza się do wskazania ich palcem), gracze mogą odkryć przedmiot lub wroga, z którym prowadzony bohater musi się zmierzyć.

Trzecia odsłona serii nie będzie zbytnio odbiegać od tych mechanizmów. Twórcy obiecują, że w grze przyjdzie użytkownikom przetrwać i „eksplorować umierający świat”, którego bardzo ważnym elementem jest mana, czyli nic innego jak „potężna magia”.

Konkretniejszych szczegółów na razie jednak nie ujawniono. Data premiery Dungelot: Shattered Lands nie jest znana, podobnie jak platformy docelowe, aczkolwiek można spodziewać się, że tytuł trafi ostatecznie na iOS oraz urządzenia działające pod kontrolą Androida.

Na deser – pierwszy opublikowany przez twórców zwiastun gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje