Reklama

Duel Revolution zmierza na iOS i Androida

Podróbka Pokemonów pojawi się na platformach mobilnych w przyszłym roku.

Pokemony są bez wątpienia najpopularniejszym RPG-iem na przenośnych konsolach Nintendo, który jest obiektem zazdrości wielu posiadaczy innych platform. Japoński gigant nie zamierza się jednak z nikim dzielić swoim kultowym cyklem – i nic w tym dziwnego. Co jakiś czas pojawiają się więc produkcje będące podróbkami popularnej serii.

Duel Revolution jest właśnie jedną z nich – powstająca w studiu Prodigious Works gra w zasadzie nie różni się prawie niczym od Pokemonów. Tak jak w pierwowzorze z handheldów Nintendo, na początku zabawy gracze wybierają jednego z trzech stworków, a później ruszają w podróż po fikcyjnym świecie w celu złapania kolejnych istot. Tych ostatnich w produkcji znaleźć ma się w sumie sto różnych rodzajów, a każdy potworek opisany zostanie kilkoma współczynnikami.

Reklama

Poza tym użytkownicy będą mogli zindywidualizować swojego bohatera, wybierając mu odpowiednią płeć, kolor skóry, włosów, a także zestaw ubrań i gadżetów. Sama grę będzie stale rozwijana – odpowiedzialni za nią developerzy obiecują, że co trzy miesiące wypuszczać będą kolejny rozdział produkcji zawierający nowe stworki, lokacje, turnieje, postacie oraz wydarzenia. Aha – pojawi się też możliwość toczenia pojedynków sieciowych z innymi graczami.

Duel Revolution ukaże się na początku przyszłego roku na iOS i Androidzie. Gra oparta będzie na modelu F2P, co oznacza, że choć rozgrywka będzie darmowa, w produkcji znajdą się mikropłatności. Chyba że wcześniej Nintendo zablokuje premierę…

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje