Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dragon Quest VII trafi na platformy mobilne

Reklama

Nie wiadomo jednak czy pojawi się na Zachodzie.

Kolejny klasyk japońskiego Square Enix zostanie przeniesiony na smartfony i tablety. Przedstawiciele firmy z Kraju Kwitnącej Wiśni ujawnili, że zamierzają wydać na platformach mobilnych Dragon Quest VII: Warriors of Eden.

Produkcja została pierwotnie wydana na pierwszym PlayStation, na którym ukazała się w 2000 roku (przynajmniej w Japonii – do USA gra zawitała rok później). Wersja mobilna nie będzie jednak bazowała na edycji z konsoli Sony, a na remake’u z przenośnego 3DS-a, który ujrzał światło dzienne w lutym 2013 roku.

I tu może pojawić się problem. Odświeżone wydanie Dragon Quest VII do tej pory nie ukazało się w Stanach Zjednoczonych i Europie. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że wersja przygotowywana z myślą o smartfonach i tabletach również może nie pojawić się na Zachodzie.

Na razie pozostaje nam czekać na większą ilość informacji. Produkcja ma zostać zaprezentowana na tegorocznych targach Tokyo Game Show, które odbędą się w dniach 17-20 września. Docelowo ma trafić na iOS oraz Androida.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje