Reklama

Dragon Quest V: Hand of the Heavenly Bride debiutuje na iOS i Androidzie

Kolejna odsłona znanej serii RPG-ów pojawiła się na platformach mobilnych.

Square Enix nie próżnuje i sukcesywnie przenosi kolejne odsłony Dragon Questa na smartfony i tablety. Po wydanej niedawno na urządzeniach działających pod kontrolą iOS i Androida trzeciej części przyszła kolej na „piątkę”, która wczoraj trafiła do usług AppStore i Google Play.

W wydanej pierwotnie w 1992 na SNES-ie produkcji gracze wcielają się w chłopca, którego zadaniem jest kontynuowanie misji ojca, a więc odnalezienie „legendarnego bohatera”. Akcja toczy się na przestrzeni aż 30 lat, w trakcie których protagonista może wejść w związek małżeński i spłodzić dwójkę dzieci.

Reklama

Gra jest tradycyjnym RPG-iem z kamerą prezentującą wydarzenia w tak zwanym „locie ptaka” i walkami toczonymi w turach. W czasie rozgrywki użytkownicy zmierzą się z wieloma potworami, ale pokonanych przeciwników można zrekrutować do własnej drużyny. Zdobytych w ten sposób sojuszników można rozwijać.

Dragon Quest V: Hand of the Heavenly Bride dostępne jest w cyfrowych sklepach AppStore i Google Play. Niestety mobilna wersja produkcji nie jest tania – na iOS gra kosztuje 14,99 euro, za wersję na Androida trzeba natomiast zapłacić 47,90 zł.

Dragon Quest V: Hand of the Heavenly Bride - pobierz grę z App Store

Dragon Quest V: Hand of the Heavenly Bride - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje