Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dragon Nest: Labyrinth zmierza na smartfony i tablety

Reklama

Mobilna gra oparta na komputerowym MMO.

Dragon Nest to wydane w 2010 roku na PC MMO, za którego powstanie odpowiada studio Eyedentity Games. W przyszłym roku produkcja doczeka się kontynuacji, ale nie jest to jedyny związany z nia projekt, który powstaje. Zapowiedziano bowiem opartą na sieciówce grę mobilną o podtytule Labyrinth.

W przeciwieństwie do komputerowego MMO, produkcja będzie hack’n’slashem. Zadaniem graczy będzie w nim odnalezienie tajemniczego skarbu, który skrywany jest w tytułowym labiryncie. W trakcie jego eksploracji nie obejdzie się bez walki z różnego rodzaju potworami.

Użytkownicy poprowadzą do boju drużynę złożoną z kilku postaci, przy czym główny bohater będzie mógł należeć do jednej czterech klas. Do wyboru będą wojownik, czarodziej oraz dwa nieujawnione jeszcze rodzaje protagonistów. Ponadto nie zabraknie możliwości toczenia starć z innymi graczami w trybie PvP.

Konkretna data premiery Dragon Nest: Labyrinth nie jest na chwilę obecną znana, wiadomo jedynie, że gra pojawić ma się latem tego roku. Produkcja ukazać ma się na iOS oraz urządzeniach działających pod kontrolą Androida. Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów tytułu.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje