Disney Magic Kingdom zawitało na urządzenia mobilne

Stwórz sobie własny Disneyland.

Długo przyszło nam czekać na przygotowywane z myślą o smartfonach i tabletach Disney Magic Kingdom. Zapowiedziana latem ubiegłego roku najnowsza produkcja firmy Gameloft dzisiaj jednak nareszcie zadebiutowała na urządzeniach mobilnych.

Grą powinny zainteresować się osoby, które marzyły o wycieczce do Disneylandu, ale z różnych powodów do niego nie trafiły. Tytuł pozwala bowiem graczom wyhodować własny tego typu park rozrywki, w czym pomagają tacy kultowi bohaterowie, jak Myszka Miki czy Kaczor Donald.

Reklama

Użytkownicy dysponują przy tym sporą swobodą w zapełnieniu placówki kolejnymi atrakcjami. Na początku otrzymują zamek oraz otaczająca go pustą przestrzeń. To właśnie na tej ostatniej stawia się przyciągające klientów konstrukcje, w tym m.in. Space Mountain i Tomorrowland. W produkcji znalazła się także kampania fabularna, w której stawiamy czoła złoczyńcom.

Disney Magic Kingdom opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale trzeba pamietać o mikropłatnościach. Produkcję pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore, Google Play oraz Windows Store.

Poniżej znajdziecie z kolei najnowszy zwiastun gry.

Disney Magic Kingdom - pobierz z App Store

Disney Magic Kingdom - pobierz z Google Play

Disney Magic Kingdom - pobierz dla Windows Phone

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy