Reklama

Disney Inifnity: Toy Box 3.0 debiutuje na urządzeniach mobilnych

Stwórz własny plac zabaw.

Miesiąc temu na komputerach osobistych i konsolach pojawiło się Disney Infinity 3.0 – trzecia część cyklu gier korzystających z prawdziwych zabawek. Tak jak w przypadku poprzednich odsłon serii, tak i teraz na smartfonach i tabletach pojawiła się mobilna wersja Toy Boksa.

To jeden z najciekawszych trybów zawartych w dużych odsłonach Disney Infinity. Gracze otrzymują w nim dostęp do wirtualnego placu zabaw, który można wypełnić różnego rodzaju postaciami, przedmiotami i obiektami znanymi z filmów, seriali i kreskówek wchodzących w skład portfolio koncernu z Myszką Miki.

Reklama

Mobilna wersja Toy Boksa powiązanego z Disney Infinity 3.0 nie różni się w zbyt wielkim stopniu od tego, co gracze znają z właściwej gry. Niektóre opcje są oczywiście na smartfonach i tabletach nieco ograniczone, ale nie przeszkadza to w tworzeniu własnych projektów. Te można oczywiście eksportować na pecety i konsole.

Disney Infinity: Toy Box 3.0 pobrać można bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. W podstawowym zestawie dostaniecie trzech bohaterów, za pozostałe trzeba niestety już zapłacić. W sumie do zdobycia jest ponad 80 postaci (wśród nich znaleźli się herosi i złoczyńcy z „Gwiezdnych Wojen”). Nie wiadomo, kiedy pojawi się wydanie na urządzenia z Androidem.

Disney Infinity: Plac Zabaw 3.0 - pobierz z App Store

Disney Infinity: Plac Zabaw 3.0 - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy