Reklama

Disney Infinity 2.0: Toy Box dostępne na urządzeniach z Androidem

2272714 2272714

Wirtualny plac zabaw także dla posiadaczy sprzętu z systemem firmy Google.

Disney Infinity 2.0. to ciesząca się dosyć dużą popularnością produkcja wykorzystująca prawdziwe zabawki. Gracze mogą bowiem kupować sprzedawane osobno figurki różnych postaci (w tym oczywiście z kreskówek Disneya, ale także i superbohaterów z komiksów Marvela), które po podłączeniu do komputera lub konsoli dają użytkownikom dostęp do określonych protagonistów.

Jedną z ciekawszych opcji produkcji jest Toy Box – wirtualny plac zabaw, który pozwala na tworzenie własnych światów oraz przygód. W styczniu tego roku na iOS pojawiła się mobilna aplikacja umożliwiająca skorzystanie z atrakcji wspomnianego trybu na smartfonach i tabletach. Teraz z kolei zawitała na urządzenia z Androidem.

Reklama

Opcje zawarte w programie nie odbiegają znacząco od tego, co znalazło się w Disney Infinity 2.0. Oczywiście ze stworzonych projektów można później korzystać na w komputerowej i konsolowej edycji gry.

Aplikację Disney Infinity 2.0.: Toy Box pobrać można bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu Google Play. W podstawowym pakiecie gracze otrzymają trzech bohaterów, za pozostałych trzeba już jednak zapłacić. Program dostępny jest oczywiście także w usłudze AppStore.

Disney Infinity 2.0: Toy Box - pobierz z App Store

Disney Infinity 2.0: Toy Box - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje