Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dim Light już jest

Reklama

Coś dla miłośników horrorów.

Na urządzeniach mobilnych gier pozwalających się bać jest stosunkowo niewiele. Tym bardziej zadowoleni powinni być fani tego typu produkcji z premiery Dim Light – najnowszego projektu niezależnego studia Sanbae.

Akcja gry osadzona jest w tajemniczym i opuszczonym szpitalu, w którym na dodatek najwyraźniej straszy. Gracze wcielają się w nieszczęśnika, który z nieznanych przyczyn trafia do placówki. Jak nietrudno się domyślić, użytkownicy muszą pomóc biedakowi w wydostaniu się z pułapki.

Na każdym z opracowanych na potrzeby produkcji poziomów głównym zadaniem jest odnalezienie wyjścia. Tyle tylko, że wszystkie lokacje pogrążone są w ciemnościach, a jedynym orężem w ręku bohatera jest latarka generująca niewielką ilość światła. Korzystając z niej, należy starać się zjaw, stworów i innych niebezpieczeństw znajdujących się w szpitalu.

Dim Light można zdobyć za pośrednictwem cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. Produkcja kosztuje w nich odpowiednio 1,99 euro oraz 7,79 zł. Poniżej znajdziecie jeden z opublikowanych przez developerów zwiastunów tytułu.

Dim Light - pobierz z App Store

Dim Light - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje