Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Devious Dungeon doczeka się kontynuacji

Reklama

Są pierwsze grafiki z gry.

Devious Dungeon to wydana w ubiegłym roku na iOS i Androidzie platformówka stworzona przez studio Ravenous Games. Okraszona oprawą graficzną inspirowaną tytułami ośmiobitowymi produkcja charakteryzuje się niepowtarzalnością zabawy. Udało się to osiągnąć dzięki zaimplementowaniu systemu, w ramach którego rozmieszczenie pułapek i potworów na każdej z map generowane jest losowo. Dzięki temu za każdym razem rozgrywka wygląda nieco inaczej.

Teraz okazuje się, że odpowiedzialni za powstanie gry developerzy pracują nad jej kontynuacją. Produkcja została zapowiedziana w sposób półoficjalny – na łamach forum serwisu Touch Arcade przedstawiciele studia Ravenous Games opublikowali pierwsze obrazki z tytułu, potwierdzając tym samym jego istnienie.

W Devious Dungeon znajdą się trzy zróżnicowane klasy postaci – posługujący się ciężkim orężem i zadający duże obrażenia barbarzyńca, korzystający z broni dystansowych zręczny i potrafiący wykonywać podwójne skoki łotrzyk oraz polegający na zaklęciach mag. Developerzy obiecują również dodanie nowych pułapek, przeszkód, minibossów oraz skarbów do odnalezienia. Do tego dojdą niewidziane wcześniej poziomy.

Tajemnicą pozostaje jednak najważniejsza informacja, a więc data premiery gry. Nie wiadomo też, na jakich platformach produkcja zostanie wydana, aczkolwiek można się spodziewać, że ukaże się ona na iOS oraz na urządzeniach działających pod kontrolą Androida.

Devious Dungeon - pobierz grę z App Store

Devious Dungeon - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje