Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Death Road to Canada z nowym gameplayem

2273554 2273554

Reklama

Szlachtowanie zombie.

Death Road to Canada to najnowszy projekt studia Rocketcat powstający z myślą o PC i urządzeniach mobilnych. Prace nad grą trwają już od ponad dwóch lat, ale ostatnio zrobiło się o niej cicho. Niedawno jednak twórcy opublikowali nowy materiał poświęcony tytułowi, który zawiera niewidziane wcześniej fragmenty rozgrywki.

Produkcja będzie chodzoną bijatyką połączoną z elementami znanymi z gatunku rogue-like. Akcja osadzona zostanie w świecie opanowanym przez zombie, a rozgrywka polegać ma na eksploracji losowo generowanych poziomów.

To nie wszystko, bo oczywiście na mapach znajdować się będą smakosze świeżych, ludzkich mózgów. W walce z nimi gracze skorzystają z odnajdywanych w czasie zabawy rzeczy, w tym krzeseł czy rur. Kierowanej przez gracza postaci towarzyszyć będą inni ocalali, na których natknąć się będzie można w trakcie rozgrywki.

Co ciekawe, użytkownicy podejmą też wybory wpływające na dalszy przebieg gry. Na przykład będzie można porzucić jednego ze swoich towarzyszy, zostawiając go na pastwę chodzących i nadgniłych zwłok.

Data premiery Death Road to Canada nie jest na razie znana. Wiadomo jedynie, ze produkcja najpierw ukaże się na komputerach osobistych, a dopiero później trafi na platformy mobilne. Nie ujawniono, jakie dokładnie, ale podejrzewamy, że chodzi o urządzenia działające pod kontrolą systemów iOS i Android.

A poniżej znajdziecie wspomniany wyżej zwiastun z fragmentami gameplayu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje