Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dead Effect doczeka się sequela

2272755 2272755

Reklama

Jest pierwszy trailer.

Dead Effect to wydany prawie dwa lata temu shooter stworzony przez developerów ze studia BadFly, w które twórcy dosyć duży nacisk położyli na przedstawioną fabułę. Produkcja doczeka się kontynuacji.

Tak jak w przypadku pierwszej części, akcja „dwójki” osadzona zostanie w przyszłości, a konkretnie – w przestrzeni kosmicznej. Po raz kolejny też graczom przyjdzie zmierzyć się z hordami niebezpiecznych i spragnionych świeżych mózgów zombie, a także robotów.

W walce z nimi użytkownicy będą mogli skorzystać ze zróżnicowanego uzbrojenia. I to nie tylko z pistoletów, ale na przykład takich niekonwencjonalnych gadżetów, jak na przykład kojarzonych głównie z japońskimi ninja shurikenów. Można się też spodziewać oprawy graficznej stojącej na wysokim poziomie.

Konkretna data premiery nie jest znana, ale Dead Effect 2 ma trafić na iOS oraz urządzenia działające pod kontrolą Androida. Na razie można obejrzeć jedynie krótki, bo trwający niespełna pół minuty, zwiastun gry. Inna sprawa, że pokazuje on niewiele. Znajdziecie go poniżej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje