Reklama

Daytona Rush pojawiła się na iOS

Gra wyścigowa z jazdą w kółko.

Ekipa deweloperów ze studia Invictus wypuściła niedawno Daytonę Rush – swoją najnowszą grę wyścigową przygotowaną z myślą o urządzeniach mobilnych, a konkretnie sprzętach koncernu z nadgryzionym jabłkiem w logo.

W produkcji gracze zasiadają za kółkiem samochodów wyścigowych. Zmagania toczą się jednak na zamkniętym torze, na którym kierowcy jeżdżą w kółko, wymijając pojazdy innych zawodników. Wbrew pozorom nie jest to jednak proste zadanie, bo w czasie rozgrywki trzeba dbać m.in. o poziom paliwa, który można uzupełnić w rozlokowanych na trasie pit stopach. Dodatkowo twórcy opracowali ponad sto misji, których wykonywanie w czasie jazdy pozwala użytkownikom zdobywać kolejne poziomy doświadczenia. Poza tym posiadane auta można ulepszać i tuningować.

Reklama

Daytona Rush oparta jest na modelu F2P, co oznacza, ze rozgrywka jest darmowa, choć w grze nie zabrakło mikropłatności. To oznacza, że produkcję można pobrać z cyfrowego sklepu AppStore bezpłatnie. Niestety nie wiadomo czy tytuł pojawi się kiedykolwiek na urządzeniach z Androidem.

Daytona Rush - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje