Reklama

Dashy Crashy zawitało na urządzenia mobilne

Zwariowana samochodówka.

Kilka dni temu na smartfonach i tabletach pojawiło się Dashy Crashy – debiutancki projekt studia Dumpling Design. Firma została założona przez Travisa Ryana i Brenta Poyntona, panów, którzy wcześniej pracowali nad takimi grami, jak SEGA All-Stars Racing czy Viva Pinata.

Produkcja jest samochodówką, ale będącą jednocześnie endless-runnerem. Oznacza to, że pojazd porusza się automatycznie, a zadaniem graczy jest omijanie pojawiających się na jego trasie różnorodnych przeszkód, w tym i innych aut.

Tempo rozgrywki jest jednak bardzo wysokie, przez co bardzo łatwo o błąd i kraksę. Wraz z postępami w rozgrywce użytkownicy odblokowują kolejne samochody, a twórcy zaimplementowali też funkcje sieciowe, pozwalające rzucić wyzwanie przyjaciołom, w którym można wygrać należące do nich pojazdy.

Reklama

Dashy Crashy oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale trzeba liczyć się z mikropłatnościami. Tytuł pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. Na chwilę obecną nie wiadomo czy produkcja pojawi się kiedykolwiek na urządzeniach z Androidem.

Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów gry.

Dashy Crashy - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy