Reklama

Czytaj i decyduj w Heroes Rise: HeroFall

Dla wszystkich, którzy nie zgodzą się z twierdzeniem, że najważniejsza jest grafika.

Choice of Games LLC wydało na iOS i Androidzie bardzo ciekawą propozycję dla fanów gier, książek i komiksów o superbohaterach. Jest to bardzo świeże spojrzenie na gamebooki, czyli interaktywne książki, które pozwalają nam podejmować wybory, dzięki czemu mamy wpływ na przebieg fabuły.

Twórcy Heroes Rise: HeroFall biorą tę koncepcję i uzupełniają o dodatkowe elementy, takie jak statystyki postaci. Oprócz tego oczywiście również podejmujemy decyzje i obserwujemy wiążące się z nimi konsekwencje. Całość przedstawiona jest w typowej, prostej formie tekstowej ze śladami elementów graficznych we wspomnianych wyżej statystykach.

Reklama

No dobrze, to wiemy już, gdzie elementy dla fanów książek i gier. Co z komiksami? Odpowiedź znajdziecie w nazwie: Heroes Rise: HeroFall opowiada o superbohaterach. Nie zdradzając szczegółów fabuły, mogę powiedzieć wam, że gra jest warta swojej ceny (9-12 złotych, zależnie od platformy), a historia przepełniona jest zwrotami akcji. Pamiętajcie jednak, że to trzecia część trylogii, która rozpoczęła się od Heroes Rise: The Prodigy. Warto więc zacząć od tej właśnie odsłony. Heroes Rise: HeroFall dostępne jest już teraz na iOS i Androidzie.

Heroes Rise: HeroFall - pobierz grę z App Store

Heroes Rise: HeroFall - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy