Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Crossy Road nareszcie trafiło do Google Play

Reklama

Grę mogą już pobrać wszyscy posiadacze urządzeń z Androidem.

Crossy Road to tytuł garściami czerpiący z Froggera – popularnej w latach 80. XX wieku gry, w której trzeba było przeprowadzić pikselowatą żabę przez ruchliwą jezdnię. W nowej produkcji niezależnego studia Hipster White zabawa jest bardzo podobna – gracze muszą pomóc ptakom, koniom i innym zwierzakom w przedostaniu się na drugą stronę jezdni.

Oczywiście trzeba przy tym uważać na różnego rodzaju przeszkody, w tym jadące z dużą prędkością auta. Twórcy nie ograniczyli się jednak tylko do szosy z samochodami – wśród przygotowanych przez developerów etapów znalazły się także takie, w których trzeba pokonać rzekę korzystając z pomocy nadpływających belek. Gra oparta jest na modelu F2P, co oznacza, że rozgrywka jest darmowa, choć nie zabrakło różnego rodzaju mikropłatności.

Produkcja została wydana w ubiegłym roku na iOS i Androidzie. W tym drugim przypadku można było ją jednak pobrać tylko za pośrednictwem serwisu Amazona, co dla wielu użytkowników mogło być sporym utrudnieniem. Teraz na szczęście gra pojawiła się również w oficjalnym sklepie Google Play, skąd można pobrać ją za darmo.

Poniżej znajdziecie jeszcze jeden ze zwiastunów Crossy Road.

Crossy Road - pobierz z App Store

Crossy Road - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje