Reklama

Combo Quest doczekało się sequela

Ratowanie świata przed złem.

Combo Quest to wydana na początku ubiegłego roku produkcja, za której powstanie odpowiadają developerzy ze studia Tapinator. Kilka dni temu na urządzeniach mobilnych zadebiutowała pełnoprawna kontynuacja gry.

Mechanizmy rozgrywki nie uległy większym zmianom względem poprzedniej części. Ponownie walka opiera się na pacaniu palcem w widoczny na środku ekranu wskaźnik. Konkretnie zaś na umieszczone na pasku różnokolorowe bloczki. Każdy z nich odpowiada za określony typ akcji, którą wykonuje bohater.

Głównym zadaniem graczy jest – oczywiście – uratowanie świata przed złem. Do wyboru jest kilka zróżnicowanych postaci, przy czym wszystkie wyposażone są w unikalne dla siebie zdolności, które przydają się w czasie walki.

Reklama

Combo Quest 2 opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale w produkcji znalazły się opcjonalne mikropłatności. Tytuł pobrać można bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. Niestety na razie nie wiadomo czy kiedykolwiek pojawi się na Androidzie. Na deser – jeden ze zwiastunów.

Combo Quest 2 - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy