Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Cloud Chasers już dostępne

Reklama

Rodzina na pustyni.

Na smartfonach oraz tabletach pojawiło się niedawno Cloud Chasers – najnowszy projekt niezależnego studia Blindflug. Gra ma szansę być jedną z tych produkcji, która za jakiś czas uznawana będzie za mobilny klasyk.

Jej akcja osadzona jest w steampunkowym świecie. Tytuł koncentruje się Francisco oraz jego córce Amelii, którzy starają się przedostać przez niebezpieczną pustynię, by dotrzeć do legendarnego miasta położonego w chmurach. To właśnie gracze muszą jej w tym pomóc.

Nieodzowne jest zbieranie zapasów, które mogą umożliwić przetrwanie w nieprzyjaznym środowisku. Najcenniejszym surowcem jest oczywiście woda – wydobywa się ją z chmur, korzystając z szybowca, którym dysponują bohaterowie. Muszą jednak uważać, bo słońce i piasek nie są ich jedynym zagrożeniem – za protagonistami podążają potężne maszyny, które mają za zadanie wysysać H20 z obłoków.

Sama woda pełni też rolę waluty. Na pustyni porozmieszczano miasta, w których można dokonywać zakupów, za nabywane przedmioty płacąc drogocenną cieczą. Co ciekawe, mapa świata gry generowana jest losowo, dzięki czemu każde kolejne podejście powinno być na swój sposób niepowtarzalne.

Cloud Chasers można nabyć za pośrednictwem cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. Produkcja wyceniona w nich została na odpowiednio 3,99 euro i 15 zł. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun gry.

Cloud Chasers - pobierz z App Store

Cloud Chasers - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje