Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

City Run London pojawiło się na platformach mobilnych

Reklama

Misja ratunkowa w średniowiecznym Londynie.

Niedawno światło dzienne ujrzało City Run London – najnowsza produkcja autorstwa developerów z niezależnego studia City Quest. To wyglądająca uroczo skradanka umiejscowiona w rzadko wykorzystywanych przez twórców realiach.

Akcja gry osadzona jest w średniowiecznym Londynie – a konkretnie w roku 1545. Gracze wcielają się w Willę, agentkę pracującą na zlecenie zakonu Dominikanów. Pech jednak chciał, że jej tożsamość zostaje odkryta przez królewskich szpiegów, co prowadzi do schwytania jej towarzyszy.

Mimo że bohaterka też jest poszukiwana, decyduje się na uratowanie przyjaciół, w czym pomagają jej oczywiście użytkownicy. Musi się przy tym spieszyć, bo przetrzymywani w wieży Tower więźniowie maja zostać straceni przed świtem.

Rozgrywka nie odbiega przy tym od reguł znanych z innych skradanek. W bezpośrednim starciu Willa nie ma szans, musi więc przemykać w cieniu, a gdy zajdzie taka potrzeba – po cichu eliminować wrogów. Warto wspomnieć, że produkcja wyróżnia się bardzo ładną, utrzymaną w kreskówkowej stylistyce oprawą graficzną. Wygląda prześlicznie.

City Run London zdobyć można za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore. Gra jest przy tym bardzo tania, bo kosztuje zaledwie 99 eurocentów. W planach są też wersje na Androida, PC, Xboksa One i PlayStation 4, ale ich daty premier nie są znane.

Poniżej znajdziecie jeden ze zwiastunów produkcji.

City Run London - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama