Reklama

Chroń pieszych przed samochodami w Maim Street

Z pomocą bazooki.

Czasami na urządzeniach mobilnych pojawiają się produkcje o mocno nietypowych założeniach. Do takich należy Maim Street – najnowsza produkcja developerów z niezależnego studia So Choice Softworks, która kilka dni temu ukazała się na smartfonach i tabletach.

W grze użytkownicy wcielają się w męską stopkę – osobę, która zajmuje się bezpiecznym przeprowadzaniem przechodniów przez ulicę. Zabawa polega więc na powstrzymywaniu samochodów przed rozjechaniem ludzi.

To jednak zaledwie początek. Wraz z postępami w rozgrywce, bohater uzyskuje dostęp do kolejnych narzędzi, które może wykorzystać w „walce” z autami. Są dosyć niekonwencjonalne – wśród nich znalazła się chociażby bazooka, która niszczy pojazdy.

Reklama

Maim Street opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, ale w produkcji znalazły się opcjonalne mikropłatności. Tytuł pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore. Niestety na razie nie wiadomo czy kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach z Androidem. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun gry, opublikowany z okazji premiery.

Maim Street - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy