Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Cavernaut debiutuje na urządzeniach mobilnych

Reklama

Wymagająca gra o nawigowaniu małym statkiem.

Na urządzeniach mobilnych jest parę gier o wysokim stopniu trudności. Wczoraj do ich grona dołączyła kolejna produkcja. Mowa o Cavernaut, które zostało stworzone przez niezależnego projektanta Jana Shoenepaucka.

W grze użytkownicy przejmują kontrolę nad niewielkim statkiem, który stara się przedostać z wnętrza pewnej bliżej niezidentyfikowanej planety na jej powierzchnię. Nie jest to jednak proste, bo na drodze maszyny ustawione są różnego rodzaju przeszkody.

Ominięcie wszystkich pułapek jest sporym wyzwaniem i wymaga od graczy sporej precyzji. Jeden najmniejszy błąd może zakończyć się zniszczeniem statku. Oczywiście wraz z postępami w zabawie można nabyć ulepszenia, które ułatwiają nieco zabawę. Tyle tylko, ze kupić je można za skarby, które trzeba najpierw zdobyć. A te najczęściej poukrywane są za wymyślnymi przeszkodami.

Cavernaut dostępne jest w cyfrowym sklepie AppStore, gdzie produkcję można nabyć za 99 eurocentów. Na razie nie wiadomo jednak czy gra kiedykolwiek pojawi się na sprzętach działających pod kontrolą systemu Android.

Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun tytułu opublikowany z okazji jego premiery.

Cavernaut - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje