Reklama

Cartoon Survivor trafi na Androida

Premiera jeszcze w przyszłym tygodniu.

Cartoon Survivor to inspirowanymi popularnymi kreskówkami endless-runner, który w maju został wydany na iUrządzeniach. Wkrótce produkcja trafi na sprzęt z Androidem, o czym poinformowali przedstawiciele jej wydawcy z firmy Zynga.

Gra garściami czerpie z kreskówek z Królikiem Bugsem i spółką. Gracze przejmują kontrolę nad przypominającym ptaka bohaterem, który przemieszcza się po lokacjach inspirowanych klasycznymi serialami i filmami animowanymi. Zgodnie ze standardami gatunkowymi, postać porusza się sama, a rola użytkowników ogranicza się do omijania poustawianych na drodze protagonisty przeszkód poprzez wciskanie w odpowiednim momencie stosownych przycisków na ekranie dotykowym.

Reklama

Przedstawiciele Zyngi poinformowali, że Cartoon Survivor trafi na urządzenia z Androidem 14 sierpnia. W nowej wersji zmodyfikowane zostanie sterowanie. Użytkownicy będą mogli bawić się na trzy różne sposoby – za pomocą gestów, dotyku i wirtualnych przycisków.

Oczywiście wprowadzone w edycji na system operacyjny firmy Google zmiany pojawią się także w wydaniu na iOS. Produkcja na iUrządzeniach zostanie zaktualizowana dzień przed premierą wersji na Androida, a więc 13 sierpnia.

Sama produkcja oparta jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, choć oczywiście nie zabrakło mikropłatności. Tytuł pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowego sklepu AppStore.

Cartoon Survivor - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy