Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Candy Crush Jelly Saga dostępne na platformach mobilnych

Reklama

Kolejna odsłona popularnej serii.

Candy Crush to jedna z najpopularniejszych serii skierowanych do graczy „każualowych”. Niedawno jej autorzy, a więc będąca swoistym gigantem na rynku tego typu produkcji firma King.com, wydała trzecią odsłonę cyklu.

W Candy Crush Jelly Saga zasady rozgrywki są niemalże takie same, jak we wcześniejszych częściach. Zadaniem graczy jest więc dopasowywanie różnokolorowych ikon (w tym przypadku cukierków) wyświetlanych na ekranie, przy czym należy je układać w liniach składających się z co najmniej trzech takich samych elementów.

Co jakiś czas użytkownicy stają do walki z Królową Galaretek, która sprowadza się do wykonywania określonych zadań. W grze nie zabrakło bardziej standardowych poziomów, w których gracze starają się poprawiać swoje wyniki punktowe. Swoimi rezultatami mogą przy tym chwalić się w sieciowych rankingach.

Candy Crush Jelly Saga oparte jest na modelu F2P. To zaś oznacza, że grać można za darmo, ale trzeba pamiętać o mikropłatnościach. Prodkcję pobierzecie bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play. A poniżej możecie obejrzeć jeden z najnowszych zwiastunów tytułu.

Candy Crush Jelly Saga - pobierz grę z App Store

Candy Crush Jelly Saga  - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje