Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Cally’s Caves 3 debiutuje na Androidzie

Reklama

Chodzona strzelanka.

Posiadacze urządzeń z Androidem musieli uzbroić się w cierpliwość, ale nareszcie się doczekali. Na mobilnym systemie operacyjnym opracowanym przez firmę Google zadebiutowało bowiem Cally’s Caves 3 – produkcja, która w lipcu tego roku ukazała się na iOS.

Gra jest dwuwymiarową platformówką nastawioną na akcję. Tak jak w poprzednich częściach cyklu, gracze wcielają się w tytułowego Cally’ego, którego ojciec i matka zostali porwani przez złego naukowca. Jak nietrudno się domyśleć, zadaniem użytkowników jest próba uratowania rodziców bohatera.

Produkcja jest po brzegi wypełniona treścią. Prowadzonego w trakcie zabawy bohatera można rozwijać, podobnie jak dzierżone przez niego bronie. Do tego dochodzą walki z bossami i wiele sekretów do odkrycia, a także składająca się z ponad stu poziomów kampania fabularna, tryb New Game+ oraz opcja survivalu.

Wersja na Androida została uzupełniona o 12 nowych poziomów, które są zwieńczeniem przedstawionej w grze historii. Posiadacze iUrządzeń otrzymali dodatkową zawartość za darmo w formie bezpłatnej aktualizacji.

Cally’s Caves 3 opiera się na modelu F2P, co oznacza, że grać można bez konieczności uiszczania jakichkolwiek opłat. Produkcję pobierzecie za darmo z cyfrowego sklepu Google Play. Właściciele sprzętów z iOS mogą natomiast nadal ściągać tytuł bezpłatnie za pośrednictwem usługi AppStore.

Na deser – jeden ze zwiastunów gry.

Cally’s Caves 3 - pobierz z App Store

Cally’s Caves 3 - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje