Reklama

Busy Beaver za darmo na Androidzie

Świeże, ale wciąż tylko "kolejne" podejście do klasycznego Tetrisa, tym razem z pomarańczowym bobrem w roli głównej.

Świeże, bo zrobione troszkę inaczej: gameplay Tetrisa połączony jest z unikaniem spadających klocków niczym w Boulder Dashu. Wcielając się w niezwykle zajętego bobra, naszym zadaniem jest "zjadanie" bloczków na ekranie. Te ustawione są w coś na rodzaj wieży i spadają, kiedy tylko mają taką możliwość; bóbr musi ich unikać, żeby przeżyć.

Ale to wciąż tylko Tetris i niewielu androidowych graczy nie ma ich jeszcze serdecznie dość - kolejne wymyślne przeróbki pojawiają się przecież każdego dnia. Dlaczego warto nabrać trochę dystansu i dać tej wersji szansę? Bóbr jest szalenie malutki, a grafika nie należy do najprzyjemniejszych dla oka, ale Busy Beaver jest całkowicie darmowe i... wciągające. Dzięki prościutkiemu pomysłowi dorzuconemu do Tetrisa gra może wystarczyć na naprawdę zadowalający okres czasu.

Reklama

Busy Beaver pobierzecie z Google Play za darmo, jeśli nie liczyć wyskakujących reklam. Logując się do gry z kontem Google, możecie porównać swoje wyniki z graczami z całego świata i dopisać je do globalnych hi-score.

Grę Busy Beaver możecie pobrać, klikając w link obok - pobierz grę (Android).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy