Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Brush Master dostępne na urządzeniach mobilnych

Reklama

Gra wyścigowa… z farbami zamiast aut.

Brush Master to produkcja, która została wydana kilka lat temu na PC. Jej twórcy postanowili przenieść ją teraz na urządzenia mobilne działające pod kontrolą iOS oraz stworzonego przez Google systemu Android.

Tak na dobrą sprawę trudno określić gatunek gry – wydaje się, że najbliżej jej do tytułów wyścigowych, choć nie chodzi w niej o dojechanie do mety na pierwszym miejscu. No dobrze, w takim razie – o co?

Gracze kierują w niej pędzlami z różnokolorowymi farbami. Głównym zadaniem jest zamalowanie całej powierzchni mapy danego poziomu, którą jest biała kartka papieru. Żeby nie było za prosto, to samo starają się zrobić rywale. Zabawa polega więc na jak najszybszym pokryciu własnym kolorem jak największego fragmentu areny.

Na każdej planszy developerzy umieścili różnego rodzaju power-upy i dopalacze, które pomagają w rozgrywce. Mogą bowiem na przykład zwiększyć prędkość poruszania się pędzla, zwiększyć jego rozmiar czy spowolnić przeciwników. Co ciekawe, nie zabrakło też walk z bossami.

Produkcja zawiera kampanię dla pojedynczego gracza, choć jest też możliwość gry z innymi użytkownikami. Niestety w multiplayerze bawić można się tylko w trybie lokalnym, w którym użytkownicy korzystają z jednego urządzenia.

Brush Master oparte jest na modelu F2P, co oznacza, że grać można za darmo, choć nie zabrakło mikropłatności, a więc opcji kupowania dodatkowych przedmiotów za prawdziwą gotówkę. Grę pobrać można bezpłatnie z poziomu cyfrowych sklepów AppStore i Google Play.

Na deser – jeden ze zwiastunów tytułu.

Brush Master - pobierz z App Store

Brush Master - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje