Reklama

Brothers in Arms 3: Sons of War nareszcie dostępne na iOS i Androida

Nowa mobilna odsłona znanej z PC i konsol serii pojawiła się na smartfonach i tabletach

Półtora roku – tyle posiadacze platform mobilnych musieli czekać na Brothers in Arms 3: Sons of War, które zostało zapowiedziane na ubiegłorocznych targach E3. Produkcja nareszcie zawitała na iOS i Androida.

Gra jest shooterem, w którym akcja obserwowana jest z perspektywy trzeciej osoby. Początkowo miała to być szynowa strzelanka, ale po pierwszych prezentacjach i przeprowadzonych testach fokusowych okazało się, że taki sposób rozgrywki nie za bardzo podoba się graczom. W związku z tym developerzy spędzili kilkanaście miesięcy na przeprojektowaniu zabawy i zaimplementowaniu sterowania za pomocą wirtualnego d-pada. Do tego dochodzi automatyczne klejenie się do osłon.

Reklama

Produkcja oparta jest na modelu F2P, co oznacza, że choć grać można za darmo, pojawiły się w niej mikropłatności. Prawdziwe pieniądze można wydać na wiele rzeczy – energię, ulepszenia, pancerze, czas oczekiwania, a nawet… zatamowanie krwawienia kierowanej postaci. Oczywiście bawić się można dalej, ale jeśli macie uczuleni na mikrotransakcje – zostaliście ostrzeżeni.

Brothers in Arms 3: Sons of War dostępne jest na iOS i Androidzie. Grę możecie pobrać z poziomu cyfrowych sklepów AppStore i Google Play.

Brothers in Arms 3: Sons of War - pobierz grę z App Store

Brothers in Arms 3: Sons of War - pobierz grę z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy