Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Broken Age dostało wersję na przystawkę Apple TV

Reklama

Przygodówka studia Double Fine trafiła na kolejną platformę.

Broken Age to produkcja, która przyniosła ze sobą małą rewolucję w branży gier – była jednym z pierwszych projektów związanych z wirtualną rozrywką, który odniósł ogromny sukces na Kickstarterze. W tym momencie pojawił się trend zbierania funduszy na realizację produkcji wśród graczy i internautów. Przed weekendem tytuł pojawił się na kolejnej platformie sprzętowej – przystawce Apple TV.

To przygodówka, w której poznajemy historię dwóch bohaterów. Pierwszą jest Vella – dziewczyna z małej wioski, która ma zostać oddana w ofierze groźnemu potworowi. Drugim protagonistą jest Shay – chłopak mieszkający samotnie (nie licząc opiekującej się nim AI) na statku kosmicznym.

Rozgrywka nie odbiega zbytnio od tego, do czego przyzwyczaiły nas inne produkcje z gatunku. Zbieramy więc różnorodne przedmioty, które mogą okazać się przydatne w rozwiązywaniu zaprojektowanych przez autorów zagadek. Warto zaznaczyć, że pomiędzy postaciami można się swobodnie przełączać.

Osoby, które posiadają już Broken Age w wersji na iPhone’a lub iPada, edycję na Apple TV pobiorą bezpłatnie. Grę można kupić za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore, w którym kosztuje 4,99 euro. Dla przypomnienia – wydanie na Androidzie nabyć można za pośrednictwem usługi Google Play za 48,50 zł.

Broken Age - pobierz z App Store

Broken Age - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje