Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Breakneck z datą premiery

Reklama

Gra ukaże się jeszcze w tym miesiącu.

Przedstawiciele studia Sidhe Interactive ujawnili konkretną datę premiery swojego najnowszego projektu. Mowa o przygotowywanym z myślą o platformach mobilnych Breakneck, który w chwili obecnej znajduje się w fazie testów beta.

Gracze wcielają w bohaterkę zasiadającą za sterami szybującego, napędzanego rakietami pojazdu, a głównym zadaniem jest ucieczka przed ścigającymi protagonistkę kosmitami. Produkcja jest przedstawicielką gatunku endless-runner, co oznacza, że maszyna porusza się automatycznie, a rola użytkowników ogranicza się do omijania różnego rodzaju przeszkód ustawionych na trasie.

A nie jest to łatwe. Pojazd pokonuje kolejne odcinki toru z ogromną prędkością – nawigowanie pomiędzy pojawiającymi się na ekranie przeszkadzajkami wymaga sporej zręczności. Warto jednak próbować unikać ich w ostatniej chwili – ryzyko może się opłacić, bo dzięki temu uzupełniany będzie wskaźnik przyspieszenia. Poza tym należy zbierać porozrzucane na drodze monety, za które można kupić dodatkowe bonusy i power-upy pokroju magnezu przyciągającego kolejne żetony czy kamuflażu.

Breakneck docelowo ma ukazać się na iOS. Kiedy? Przedstawiciele Sidhe Interactive poinformowali, że gra powinna pojawić się w cyfrowym sklepie AppStore 27 sierpnia. Na chwilę obecną nie wiadomo czy planowana jest wersja na Androida, ale nie można tego wykluczyć. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun produkcji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje