Reklama

Branżowy gigant podbije kolejny rynek?

Microsoft wciąż dynamicznie się rozwija. Na targach E3 poznaliśmy plany firmy dotyczące Xboksa 360, wygląda jednak na to, że priorytetem spółki z Redmond powoli staje się rynek urządzeń mobilnych.

Prócz własnego systemu operacyjnego Windows Phone (dostępnego choćby na telefonach Nokii), Microsoft nieśmiało wkracza na terytoria największych konkurentów. Krótko po tym, jak pierwsza gra firmy trafiła do App Store, przychodzi czas na Androida.

W Google Play pojawiła się bowiem produkcja, która stała się prawdziwym hitem wśród dzieci na całym świecie dwa lata temu. Mowa oczywiście o Kinectimals.

Reklama

Gra, która zadebiutowała na Windows Phone już w listopadzie 2010 roku, zawojowała również urządzenia firmy Apple. Siedem miesięcy po premierze na iPhone'y i iPady, Kinectimals trafiła także na Androida.

Analitycy spodziewali się oczywiście tej premiery. Od niedawna przecież w Google Play znajduje się aplikacja My Xbox Live - to zwyczajowa zapowiedź, że już wkrótce Microsoft udostępni kolejne tytuły, dostosowane do specyfiki smartfonów i tabletów. Kinectimals była również pierwszą grą spółki, którą mogą pobierać właściciele urządzeń Apple'a (tutaj).

Androidowa odsłona gry przynosi pięciu dodatkowych towarzyszy zabaw. Już teraz użytkownicy twierdzą, że wersja mobilna jest nawet lepsza niż ta na Xboksa 360. Kinectimals kupimy w Google Play za 11,75 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy