Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Borderlands Online na nowym zwiastunie

Reklama

Zamknięte testy beta w przyszłym miesiącu.

Pół roku minęło od zapowiedzi Borderlands Online – sieciowej wersji cyklu słynnych strzelanek z elementami RPG, za którego powstanie odpowiadają developerzy ze studia Gearbox Software. Od tamtej pory o grze było dosyć cicho. Do teraz – jej twórcy opublikowali bowiem jej nowy zwiastun.

Tak jak w wydanych dotychczas trzech częściach serii, zadaniem graczy będzie zwiedzanie dużego, otwartego świata i wykonywanie zaprojektowanych przez twórców zadań. Tym razem główny nacisk położony zostanie jednak – jak sugeruje zresztą tytuł projektu – na zmagania sieciowe. I nie chodzi tylko o współpracę z innymi użytkownikami, która obecna była także w oryginałach, ale i rozgrywanie meczy PvP.

Do wyboru mają być cztery klasy postaci. Wcielić się będzie można w żołnierza, łowcę, siren lub berserkera. Niektórzy szczęśliwcy będą mogli sprawdzić produkcję w akcji już niedługo – przedstawiciele 2K Games ujawnili bowiem, że zamknięte testy gry wystartują 12 sierpnia.

Niestety Borderlands Online ma być dostępne (przynajmniej na razie) tylko na terenie Chin. Co nie oznacza, że prędzej czy później tytuł może nie zawitać do pozostałych regionów na świecie. I jeszcze jedno – produkcja pojawi się nie tylko na PC, ale i na platformach mobilnych (nie sprecyzowano jakich, ale najpewniej chodzi o iOS i Androida).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje