Reklama

Blocky Roads: Samochodówka w klimatach Minecrafta trafia na Androida

2271296 2271296

W Blocky Roads zasiąść możemy za kółkiem własnoręcznie zbudowanego samochodu i pojeździć po kilkunastu kanciastych lokacjach wcale nieprzypadkowo przypominających Minecrafta.

Gdyby kilka lat temu Notch opatentował tworzenie gier z worteksów, czyli ogromnych oteksturowanych sześcianów, albo przynajmniej design bohatera z wielką kanciastą głową, nikt nie mógłby zarabiać na produkcjach wizualnie niemal identycznych do Minecrafta. Niestety, rzeczywistość jest jaka jest i hit Mojangu zapewnił bogactwo nie tylko temu deweloperowi, ale i wielu grom inspirowanym sukcesem Minecrafta.

Reklama

Może jednak akurat Blocky Roads warto sprawdzić, bo oferuje trochę więcej, niż wspomniane worteksy i kanciaste głowy. Poza 16-toma trasami i 9-cioma mało pomysłowymi brykami stworzonymi przez Dogbyte Games, zawiera też edytor pojazdów - konstruować je możemy klocek po klocku niczym w oryginalnym Minecrafcie. Bawić się w Boba Budowniczego możemy też w edytorze postaci, który może nie jest równie rozbudowany, ale większości powinien wystarczyć.

Dla użytkowników Androida Dogbyte przygotowało bezpłatną wersję demonstracyjną. Zawiera oczywiście mikropłatności, ale przynajmniej nie służą one niekończącemu się zdzierstwu - z ich pomocą płacimy raz i odblokowujemy pełną wersję gry za nieco ponad 7 złotych. Tytuł od jakiegoś czasu dostępny był w App Store, ale dopiero teraz trafił do Google Play.

Blocky Roads - pobierz z App Store

Blocky Roads - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy