Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Blackwell 5: Epiphany zawitało na smartfony i tablety

Reklama

Ostatnia odsłona popularnej serii przygodówek.

Blackwell 5: Epiphany to ostatnia odsłona cyklu przygodówek autorstwa developerów ze studia Wadjet Eye Games. Gra ukazała się na PC w kwietniu 2014 roku. Posiadacze urządzeń mobilnych musieli uzbroić się w cierpliwość, ale nareszcie doczekali się swojego wydania – tytuł niedawno ukazał się na smartfonach i tabletach.

Produkcja kontynuuje historię medium Rosy Blackwell i jej towarzysza z zaświatów, ducha Joeya Mallone’a. Tym razem nietypowa para stara się rozwikłać zagadkę mordercy, którego ofiary rozrywane są na kawałki.

Zabawa nie odbiega zbytnio od tego, co znamy z pozostałych przedstawicieli gatunku. Większość czasu gracze spędzają na eksploracji lokacji, gromadzeniu przedmiotów przydatnych w rozwiązywaniu zagadek zaprojektowanych przez autorów oraz rozmowach z napotykanymi postaciami. Tak jak we wcześniejszych częściach serii, użytkownicy mogą swobodnie przełączać się pomiędzy protagonistami. To o tyle ważne, że każdy z nich posiada unikalne umiejętności – Joey może na przykład przenikać przez ściany, zaś Rosa może korzystać z materialnych rzeczy.

Blackwell 5: Epiphany możecie nabyć za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore, w którym produkcja kosztuje 3,99 euro. Niestety na razie nie wiadomo czy kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach działających pod kontrolą Androida.

Blackwell 5: Epiphany - pobierz z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje