Reklama

Będzie drugi sezon przygodówkowej Gry o Tron!

Twórcy potwierdzają.

Choć ostatni odcinek pierwszego sezonu przygodówkowej Gry o Tron ujrzał światło dzienne przed weekendem, twórcy najwyraźniej zdecydowali się nie próżnować. Przedstawiciele studia Telltale Games potwierdzili, że trwają już prace nad drugą odsłoną produkcji.

W rozmowie z serwisem Hollywood Reporter stojący na czele firmy i będący jednym z jej założycieli Kevin Bruner zdradził, że planowana jest kontynuacja wydarzeń przedstawionych w zakończonym niedawno sezonie. Jak się można było spodziewać, konkretów nie ujawnił.

Reklama

Bruner obiecał tylko, że kolejna odsłona przygodówki odpowie na pytania postawione w pierwszym sezonie. I dobrze, tym bardziej, że – bez wdawania się w szczegóły, które mogłyby zawierać spoilery – finałowy odcinek posiadał kilka nieprzyjemnych cliffhangerów.

Data premiery pierwszego epizodu kolejnego sezonu Gry o Tron w wykonaniu studia Telltale Games nie jest oczywiście na razie znana. Z wysokim prawdopodobieństwem można jednak założyć, że poszczególne odcinki będą także wydawane na platformach mobilnych.

Gra o Tron - pobierz z App Store

Gra o Tron - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy