Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Baum już dostępne

Reklama

Zabawa z wiatrem.

Wczoraj na urządzeniach mobilnych pojawiło się Baum – najnowszy projekt developerów z niezależnego studia A Fox Wot i Drew. Produkcję oparto na mechanizmach rozgrywki, które zaczerpnięto z wydanego na NDS-ie Kirby’s Power Paintbrush.

Zadaniem graczy jest przeprowadzenie kropli wody na drugi koniec przygotowanych przez twórców plansz. Użytkownicy wprawiają ją w ruch korzystają z wiatru. Wykonując palcem określone gesty na ekranie dotykowym wywołują podmuchy popychające wspomnianą kroplę.

Na poszczególnych etapach autorzy poustawiali różnego rodzaju przeszkody, które trzeba ominąć. To nie wszystko, bo trzeba też przemieszczać wodę w taki sposób, by przepływała przez znajdujące się na poszczególnych etapach nasiona, dzięki czemu wykwitną z nich kwiaty. Produkcja okraszona jest przy tym bardzo ładną oprawą graficzną.

Baum można nabyć za pośrednictwem cyfrowego sklepu AppStore. Gra została w nim wyceniona na 1,99 euro. Niestety na chwilę obecna nie wiadomo czy tytuł kiedykolwiek pojawi się na urządzeniach z Androidem. Poniżej znajdziecie jeden z jego zwiastunów.

Baum - pobierz grę z App Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje